Nasi Instruktorzy


Paweł Borówka

Paweł jest zawodowym tancerzem z najwyższą klasą międzynarodową S, instruktorem tańca sportowego oraz instruktorem Zumba fitness. Na co dzień taniec definiuje jego życie. Jest to jego pasja, a zarazem praca. Dzięki temu na swoich zajęciach zawsze tryska optymizmem. Jednocześnie wierzy w to, że pasja rodzi profesjonalizm, dzięki czemu na swoich zajęciach zawsze jest zaangażowany w 100% i daję z siebie wszystko by zarażać tą pasją innych. Zajęcia z Pawłem dostarczają uczestnikom mnóstwo pozytywnej energii i wspaniałej rozrywki. Paweł w eM STUDIO prowadzi zajęcia z Tańca Towarzyskiego i ZUMBY

 
 
 
 
 
 

DOMINIKA DUL

Zawodowa tancerka, dyplomowana instruktorka tańca sportowego. Mistrzyni Polski Par Zawodowych w 10 Tańcach, V-ce Mistrzyni Polski Par Zawodowych w tańcach standardowych,  zwyciężczyni prestiżowego Turnieju o Puchar Prof. M. Wieczystego, półfinalistka Mistrzostw Świata w 10 Tańcach. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wieloletnia instruktorka tańca sportowego, z sukcesami trenuje pary dziecięce i młodzieżowe, które mogą się już pochwalić tytułami Mistrzowskimi. Z wielkim entuzjazmem prowadzi zajęcia zarówno z najmłodszymi podopiecznymi jak i turniejowymi tancerzami.
Dominika pracuje również z grupami HOBBY tańca towarzyskiego, w której amatorsko tańczą dorośli. Jest osobą bardzo serdeczną i  charyzmatyczną, ciągle dążącą do celu.

 

Facebook

Zostań naszym fanem na FB

Oni już do nas dołączyli

copyright 2024 em studio. All rights reserved.

PromoAgency - agencja reklamowa kraków